Shitet banesa në Lagjen e Spitalit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Dje 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

637 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 138 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 69.51m2 në kati 5-te në Lagjen e Spitalit.
Banesat gjendet afër Viva Fresh Store, Rr. Mbreti Genc, është ndërtim I kompanisë BTP Holding dhe është në objektin A, në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
- Sallon
-Kuzhinë
.- Dhomë gjumi
- Banjo
- Ballkon
qmimi 637 euro per m2

Objekti ka parking të mjaftueshëm rrugorë si dhe është ndërtuar me një kualitet të lartë ndërtimi.
Banesat janë të gatshme për banim në MARS 2016.
. PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim