Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat

Shitet nga: Shpetim Hoda Sot 04:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit”
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit” në Prishtinë me sipërfaqe 60m2 në katin e tretë. Banesa është e mobiluar, ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, korridor dhe ballkon.

Përshkrimi i baneses:

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : “MATI 1” , banesat e “Linprojektit”
• Kati 3
• 60m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qëndrore me rrymë
• Çmimi 67.000€

Po ashtu banesa posedon edhe bodrumin - çmimi 2000 Euro.

Kontakti: 044140299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim