Shitet banesa në qendër afër Ministrisë së Arsimit

Shitet nga: Xhemajli Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në qendër të Prishtinës përballë Ministrisë së Arsimit.

Banesa është në katin e 2-të, ka një pozitë shumë të mirë në qendër të Prishtinës, ofron pamje nga të tri anët dhe njëkohësisht ofron pamje nga qendra e qytetit - vetëm 3 minuta në këmbë prej sheshit Zahir Pajaziti. Duke qenë në këtë pozitë e bën atë shumë të përshtatshëm për veprimtari biznesi si dhe për banim.

Banesa ka dhomë pritje, kuzhine, sallon, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.
Banesa është e renovuar dhe posedon ngrohje qendrore.

Unë jam pronar i banesës nga fillimi me dokumentacion të rregullt dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë.
Info 044 198 931 dhe 049 624 982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim