Shitet banesa ne Aktash

Shitet nga: val 04 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 67.9 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne rrugen Agim Ramadani Hy A2 ,kati i 8, ndertim i vjeter i punuar nga R.Sadiku .E tere ndertesa eshte e punuar me beton te armuar , si dhe ka strehimore atomike ne podrum qe do te thot se eshte jashtzakonisht e sigurt nga termetet apo shkaqe tjera naturale , muret jane te betonuara dhe nuk ka kurrfar zhurma penguese te fqinjeve . me nxemje qendrore te kyqur termokos, ashensor te ri , banesa ne letra i ka 68 m2 mirpo realisht i ka gati 84 m2.Fqinjesia eshte e mire dhe poashtu ka keshill banesor qe kujdeset per mirembajten e tere nderteses. banesa eshte ideale per familje dhe e ka lokacionin idealne qender te Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim