Shitet banesa ne Dardani (mundesi kompenzimi)

Shitet nga: Granit Krasniqi 08 Maj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te qerdhja e Dardanise dhe shkolla fillore Dardania.

Banesa ne fjale ka dhomen e gjumit, sallonin me kuzhine, banjo dhe ballkon, e gjitha e mobiluar

Ofroj mundesi kompenzimi me veture.

Per kontakt: 049/334-876; 044/334-878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim