Shitet banesa ne Dardani Bill Kllinton

Shitet nga: Begu 09 Dhj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani Bill Kllinton afer Viva market ne katin e gjashte me lifte me renditje dhomen e dites me kuzhine, dhomen e gjumit, koridor, banjo dhe ballkon 43m2 ne vendim hapsir brenda baneses eshte 50m, banesa eshte e renovuar dhe e mobiluare me pozite Lindje
Cmimi 56.000 e i negociushem
Bejm edhe ndrrim me banes me te madhe 80 deri 90 m2 ne lagjet Ulpiana dhe DardaniaBegu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim