Shitet banesa ne Dragodan pran komunes se re

Shitet nga: Begu 15 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dragodan pran komunes se re me 58m2 ne katin e dyte me renditje salloni me kuzhine, dhoma e gjumit, koridor, banjo dhe ballkon

Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim