Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: InOn-Desing and Construction Sot 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit,banesa ka nje hapsire te shfrytezueshme dhe pozite shume te mire.Banesa ka 85^2,dhe gjendet ne katin e 7.
Renditja:
2 dhoma gjumi,
1 sallon me kuzhine,
1 banjo,
1 ballkon.

www.inon-ks.com
+386 (0) 707173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim