Shitet banesa ne Qendër. Rr A Ramadani

Shitet nga: 21 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 800 EUR   83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 67.9 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne rrugen kryesore Agim Ramadani Hy A2 ,kati i 8, ndertim i vjeter i punuar nga R.Sadiku .E tere ndertesa eshte e punuar me beton te armuar , si dhe ka strehimore atomike ne podrum qe do te thot se eshte jashtzakonisht e sigurt nga termetet apo shkaqe tjera naturale , muret jane te betonuara dhe nuk ka kurrfar zhurma penguese te fqinjeve . me nxemje qendrore te kyqur termokos, uje 24h ,ashensor te ri + dhe nje rezerve, banesa ne dokumente i ka 68 m2 mirpo realisht i ka rreth 84 m2.Fqinjesia eshte e mire dhe poashtu ka keshill banesor qe kujdeset per mirembajten e tere nderteses. banesa eshte ideale per familje dhe e ka lokacionin ideal ne qender te Prishtines.eshte e renovuar dhe mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim