Shitet banesa ne Ulpiane afer "Simfonise"

Shitet nga: Omega 06 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane afer "Simfonise", banesa eshte ne katin e dyte, me siperfaqe prej 61m2 ne dokumente, ka dhome me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Cmimi eshte 1400 euro per m2, i negociueshem. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim