Shitet banesa ne Ulpiane banesat e Llesnes Qender

Shitet nga: Begi Dje 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane te Lokalet e llesnes 50m2 ne vendim ne katin e katert me renditje Salloni me kuzhine trapezari, shpajzi,dhoma e gjumit,koridor, banjo dhe ballkon qmimi 75000 e
Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim