Shitet banesa ne Ulpiane pran shkolles H.Pr.Kat.3

Shitet nga: Privat Dje 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane 44 m2 ne vendim ne katin e 3 me renditje Dhoma e dites me kuzhine trapezari shpajze, dhoma e gjumit, koridor banjo dhe ballkon qmimi 59.000 eoro
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim