Shitet banesa ne lagjen e Spitalit

Shitet nga: Prishtina Estate 28 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR   55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e Spitalit qe ka 55m2 . Banesa eshte në katin e gjasht dhe esht afër shkollës fillore Pavarsia . Banesa ka: sallon të madhe me kuzhinë dhe dhoma gjumi, 1 banjo, ngrohjes qendrore , dhe shitet e mobiluar. Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim