Shitet banesa ne ndertesen e Royalit ne rrugen B

Shitet nga: Banesa 18 Gsh 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne ndertesen e Royalit ne katin e katert me 63 m2 me renditje salloni me kuzhine, dhoma e gjumit, koridor banjo dhe ballkoni Cmimi 830 e m2 i negociushem
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim