Shitet banesa ne qender

Shitet nga: Begu Sot 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines me siperfaqe 62m2 ne vendim ne fletposeduse pa i perfshi dy ballkonat dhe shpajzin ne katin e dyte me renditje: dhomen e dites me kuzhine, dy dhoma gjumi shpajzi, banjo dhe dy ballkona qmimi 115.000 eBegu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim