Shitet banesa ne rr.Agim Ramadani me dy dhoma gj..

Shitet nga: Begu 08 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne rrugen Agim Ramadani ne katin e 10 me lift me 61 m2 ne vendim e renovuar me renditje

- Salloni me kuzhine
- dy dhoma gjumi
- shpajze
- banjo
- ballkone
- banesa ka dokumentacion me flet poseduse nga kadastri eshte tersishte e renovuar dhe shitet e kompletuar siq eshte.Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim