Shitet banesa te Qendra Tregtare.

Shitet nga: Banesa Sot 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Qendra Tregtare.me renditje, dhom dite me kuzhin dhe trapezari, Salloni, 3 dhoma gjumi, 1banjo dhe wc, 2 ballkona,1 kuzhin verore,dhe 1 Podrum, Banesa ka ne shfrydzim Oborrin .


Burim viber +377 45 83 93 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim