Shitet banese ne Dardani

Shitet nga: Qiradhensi 19 Maj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa shume moderne ne lagjen Dardania. Eshte e renovuar dhe e mobiluar ne menyre shume modernte. Banesa ndodhet te NOVIDOMI (VIVA MARKET) ne katin 6 dhe ka pamje fenomenale. posedon:

- 3 dhoma te gjumit
- Sallon
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon

çmimi me marrveshje
Ne 1 foto ndodhet plani i Baneses ku shihen 2 dhoma te femijeve si dhe dhoma e prinderve. Ndersa dhoma e dites (salloni) eshte i veqant. LIFTI PUNON, NGROHET ME TERMOKOS. Dokumentat ne rregull. Presim bleres serioz. Per info 049864861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim