Shitet dhe Nderrohet Banesa në Prishtinë

Shitet nga: 045508005 19 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 888 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj me banese me te vogel ose me truall ose me veture - me marreveshje......

------------------------------------------

E shes banesën ndërtim i shtetit, kati i parè (mbi pèrdhesè), afër Raiffeisen Bank në Bregun e Diellit - Prishtinë....
------------------------------------------
----------------------------------------------
Banesa është me pamje fenomenale, me gjelbrim, kènd tè lojrave, parking, derë të blinduar, 24h Ujë, ngrohje qëndrore nga termokosi, klimatizim, etj.... etj....
-----------------------------------------------
----------------------------------------------------
Është në afërsi të shkollës fillore Ismail Qemaili, Universitetit Iliria, disa qerdheve, Postës së vogël, Bankave, pranë Albi Market, me qasje direkte në trafik urban!
----------------------------------------------
---------------------------------------------------
Komplet e posa renovouar.......

Posedon këto njësi: ----------
*sallon, ------------------
*kuzhinë me tryezari, ------------
*shpajz, ----------------
*dhomë fjetje, ------------
*dhomë për femijë, ------------
*koridor,----------------
*terasë, ----------------------
*banjo (me dritare).----------- --
-----------------------------------------
-----------------------------------------
Nuk ka asnjë lloj ngarkese apo borxhi......
-----------------------------------------------------------
Pronari i parë Shqipëtar.......
Dokumentacioni i rregullt me certifikatë kadastrale!
-----------------------------------
----------------------------------------------
Tel 044 389 309

Çmimi i volitshêm .........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim