Shitet pent house 340m2 kati 6-te lagje Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 340 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa pent house 100m² banim plus 240m² terasa, kati 6-te ne lagjen Mati 1, Pozhegu Brothers. Ofron kushte shume te mira jetese, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike te qytetit nga terasa, uje dhe rryme 24 ore, lifti modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kendi i lojrave per femije. Posedon dokumentacion te rregullt me flete poseduese. Ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridori
- terasa 240m2
Poashtu ka garazhen dhe depon.
Qmimi 120.000 euro komplet,me garazhen dhe depo qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim