Shitet urgjente Banesa e mobiluar komplet

Shitet nga: Goni 27 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr:Eduard Lir, Arberi (ish Dragodan)
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia (ish Dragodan) afer Ambasadës Ruse" Prishtinë"
Banesa eshte ne katin 3, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim
Banesa ka kete renditje:1 Salloni + Kuzhine + Ballkon, 2 dhoma gjumi secila me Ballkon, Koridor,
Banjo,Shpaiz, Ka ujë 24 ore me deposit, Ngrohje Qendreore me Kalda me rryme,
Banesa shitet komplet e mobiluar,
, Cmimi 68000 me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim