Shitete banesa perdhese me dy hymje ne dardani

Shitet nga: nevzat 07 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mustaf Venahri Dardani
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë

Shitet banes perdhese me dy hymje ne Dardani afer Bastarde me flet poseduse , dokumentat e banese jane ne menyr te rregullt
dhe ka kete renditje:
- Dhoma e dites
- Dhoma e gjumit,
- Kuzhine ndarza me trapizari,
- Banjo,
- Terasa dhe oborrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim