Shitje te banesave ne sarande

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Sarande
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ofrojme shitje te banesave ne gjith qytetin e sarandes me lokacion dhe siperfaqe sipas deshires me cmime te volitshme duke filluar nga 20 000 euro e lart.Per me shum info kontakto ne :
+38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim