Shtepi Me Qira ne Emshir

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 30 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 320 m2
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Emshir


Lokacioni: 30 M Larg Banesave Nartelit


Siperfaqja: 320 m2


Shtepi 3 Katshe


Renditjet:

- Sallon me Kuzhin

- 2 Banjo

- 4 Dhoma Gjumit

- Biblotek

- 2 Ballkona


Posedon:


- Podrum ku perfshihen 5 dhoma gjumit dhe banjo

- Garazhd per vetur

- Nxemje qendrore ( funksionon me rrym, dru,pelet )

- Obor 2.5 ari


- Shtepia mobilohet ne menyr super moderne ( sipas deshires se klientit )


Çmimi 1300 Euro


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim