TRI BANESA NE VELANI-SHITEN

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 12 Nën 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 188 m2
Komuna: Prishtinë
SHES TRI BANESA NE VELANI,BANESAT JANE TE NDERTUARA SISTEM SHTEPI-BANESE,BANESAT
GJENDEN NE VELANI,DHE PERBEHEN NGA:DHOME E MADHE E PRITJES 41 METRA KATRORE E CILA KA
MUNDESI NE TE TE NDAHET VETE KUZHINA OSE TE SHFRYTEZOHET DHOMA NGJITUR ME DHOME TE PRITJES PER TRYEZARI DHE DHE KUZHINE E CILA KA SIPERFAQE 24 METRA DY DHOMA TJERA TE GJUMI,NJERA ME BANJO SI DHE BANJO DHE TOALET TE VEQANTE,BANESAT JANE TE PUNUARA ME SHIJE DHE STANDARDE TE LARTA ME MATERIALE KUALITATIVE,POZITA ESHTE LINDJE PERENDIM ME PAMJE TE BUKUR NGA QYTETI DHE NGA SOFALIA DHE TAOK BASHQE,PARA HYRJES ESHTE PLATO E BUKUR 100METRA KATROR,PARKINGU PER QDO BANESE I VEQANTE,REZERVOARI I UJIT VEQ PER CDO HYRJE,NE VEZHGIM TE SISTEMIT TE KAMERAVE DHE ALARMIT,NE SHITJE JANE BANESA PERDHESE,KATI I DYTE DHE I TRETE,SI DHE TERASA OSE NENKULMI I CILI ESHTE I HAPUR DHE NGA ATY KE PMJE MAHNITESE NE SIPERFAQE 70METRA KATRORE,BANESAT KANE SIPERFAQE NGA 188METRA KATRORE,QMI ESHTE PER METER KATROR DHE MUND DISKUTOHET PAKE PER MA SHUME JU MIREPRES NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim