U shit- Banesa Garsonier, 36 m2, B diellit.

Shitet nga: Arben 19 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ne mes permendores e Banesave te Bardha
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa- garsonier prej 36 m2 ne katin e 4, Banesa gjindet ne mes te Banesave te Bardha e Permendores ( V. te Rugoves), afer xhamis ne Breg te diellit. Eshte nje hapsire me nje kend kuzhine, me banjo dhe ballkon . Objekti posedon ashensorin. Eshte ndertim i para pak viteve,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim