URGJENT Shes Banesen me Garazh dhe Podrum 55.000€

Shitet nga: Korab Dje 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48.12 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën te Standardi Banesa gjindet te banesat e para të Standardit Afër Furrës Qerimi 2 afër Gjambazve.me Garazh,Podrum 5metra kati i 5 me nxemje qëndrore te baneses ndezje automatike liftë,ujë ,Rrym 24h 2 dhomshe,1dhomë fjetje kuzhinë me dhomë pritjës koridor banjo,banesa esht 50m2.Qmimi i fundit Urgjent shitet 55.000€ me garazhd dhe podrum,dokumentacion te rregulltë perkthimi bëhet menjeher.Për me shumë na kontaktoni viber +3774564468 korab
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim