Urgjent shitet banese 57.5m2

Shitet nga: Visar 24 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagje te Spitalit
Sipërfaqe: 57.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet banesa ne Lagje te Spitalit, te SuperViva.
Banesa e ka nje dhome te ndenjes ne sistem te hapur me kuzhine, si dhe dhomen e fjetjes, ka nje ballkon dhe banjo. Siperfaqja e baneses eshte 57.5 m2. Ndertesa posedon leje te ndertimit dhe banoret kane filluar te banojne ne ndertese.

Cmimi mund te negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim