VR REAL ESTATE - BANESË NË SHITJE TE QAFA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Sot 16:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në qendër "Qafa" afër restorant "De Rada" . Banesa është në katin e parë (I) dhe ka: koridorin, banjon, kuzhinën , dy dhoma gjumi , sallonin , dhe një ballkon, gjithsejt 57.70 m2 , me pamje ka rruga kryesore . Çmimi: me marrveshje . Tel:044-361-782/049-349-305

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim