VR REAL ESTATE - LOKAL ME QERA TE PRISHTINA STAR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Dje 12:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet lokali me qira te kompleksi Prishtina Star.
Lokali ka 66 m2 me banjo dhe i gatshëm për veprimtari të ndryshme.
Lokali Posedon:
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nëntoksor me pages
- Uj 24 H
- Wc
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24 H
- Gjelbrim
- Kënd për Fëmij
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet qdo dit.
- Lokali eshte i legalizuar
Tel : 044 453 590

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim