VR REAL ESTATE PENT HAUSE = 010

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE 19 Sht 16:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: lgj. muhaxhereve
Sipërfaqe: 316 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet PENT HAUSE ne Lagjen e Muhaxherëve 150 metra përmbi xhamin
Posedon : 3 dhoma gjumi , sallon me kuzhine , 2 banjo , dhe 200 m2 teras me pamje shum te bukur si dhe 116 m2 banim te mbrendshem
Cmimi 130 000 euro
Tel : 044 300 089

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim