VR REAL ESTATE SHET BANESË NË BREGUN E DIELLIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Sot 11:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Bregun e diellit (banesat e bardha).
Banesa është në katin e parë dhe ka këtë renditje : 2 dhoma gjumi, sallonin, kuzhinën, dy banjo, ballkonin dhe podrumin.
Banesa ka 87 m2 me dokumenta plus 8 metra shtojc total 95 m2.
Banesa ka mundësi ndrrimi edhe me ndonje banesë tjeter.
Çmimi 80.000 euro
044 453 590

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim