VR REAL ESTATE SHET BANESË NË DARDANI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Sot 16:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Dardani afër postës kryesore . Banesa është në katin e parë dhe 75 m2 , Posedon : koridorin, dy banjo, dy ballkona, depon, sallonin, kuzhinën ndaras, dhe një dhomë gjumi . Çmimi 1300 euro per m2 .Tel:044-361-782

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim