VR REAL ESTATE SHET BANES NE EMSHIR - 015

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Sot 16:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë

Shitet banesa ne lagjen Emshir afer FSK.Banesa eshte ne katin e 5 dhe ka:koridor,banjo,2dhoma gjumi sallon me kuzhin dhe dy ballkona,gjithsej 100m2.
044 300 089
Email : info@vrestate.info

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim