WWW.KOSOVA-IMMOBILIEN.COM

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 28 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Komuna: Prishtinë
Agjensioni për Patundshmëri Kosova Immobilien bënë ndërmjetësim në shitblerje dhe qiradhënje, si: SHTEPI, BANESA, LOKALE AFARISTE, TROJE Gjithashtu nese keni prone per te shitur apo per qiradhenje ju ftojme per bashkëpunim, jeni te mirseardhur.

+377/ 44245454 (VIBER).


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim