Zyra për Shërbime Juridike “Pirro”

Shitet nga: Pirro 04 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: AKTASH
Sipërfaqe: 1 m2
Komuna: Prishtinë
Zyra për Shërbime Juridike “Pirro”
Ofron të gjitha shërbimet që kanë të bëjnë me pronën tuaj, duke filluar nga:

• Shitblerja,
• Kontrata,
• Vlerësimi i pronës,
• Në dërmjetësimin gjatë kontesteve pronësore,
• Trashëgimi të ndryshme etj.

Vlerësimi i pronës, sot është një nga faktorët më të rëndësishëm gjatë procesit të intabulimit. Ne kemi vlerësuar me qindra prona nëpër tërë Kosovën duke ofruar ekspertizën tonë në vlerësim.

Na kontaktoni për të marrë më shumë informacione mbi vlerësimin dhe kontestin në pronën tuaj!

Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
E-mail: ndue@hotmail.com, simonpalushi@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim