Zyre 100m2 me qera prapa teatrit kombetar!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 4 llullat
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Ka 3 njesi dhe ndodhet ne katin e pare.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim