banesa-shtepi prishtine me marveshje diskutohet

Shitet nga: liridon 31 Gsh 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
shes 2 banesat te cileat gjenden te
shkolla e mesme ekonomike
shkolla mesme bujqesore
shkolla mesme teknike
shkolla Don Boskoo
shkolla e muzikes,
shkolla per aftesime profesionale te gjitha afer i ka
përball stacionit kryesor te autobusave
dhe garazhave te autobusave
përball higjieno-teknikës
afër ujsjellsit rajonal-prishtina
shume instuticione afer.........
secila banesë ka nga .................
dy dhoma të fjetjës kanë.........
banjo
kuzhinën,
sallonë(dhome ndeje)
parkingë,,
bodrumë
internet -kabllovik dy rrjetet-ipko-kujtesaa
janë të mobiluara te dyjat me plazma-TV me kuzhine me te gjitha shiten komplet me mobilje
vend i qetë dhe familjar me gjelbrim te gjitha anet te pershtatshme edhe per biznes (lokale-per shkak shkollave),............................
njera banese, eshte e leshuar me qira kurse tjetren jetojm ne
ajer i pastert -qetesi
banesat jan kati -përdhese e ulet te pershtatshme per lokal
shiten me mobilje ose pa to me marveshje për informata tjera kontaktoni numrin e telefonit
044541483 ose 049541483 ose me emaill
qmimi per te dyjat me marveshje- kuptohet i diskutueshem ....garantoj per banesa
me kontrate me avokat me gjyq qysh shkojn procedurat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim