dy banesa-shtepi emshir qmimi me marveshje

Shitet nga: 07 Nën 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: tahir zajmi -kalabira
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
shes 2 banesat
shkolla e mesme ekonomike
shkolla mesme bujqesore
shkolla mesme teknike te gjitha afer
përball stacionit kryesor te autobusave
dhe kompanis pastrimi afer ujsjellsin
përball higjieno-teknikës
afër ujsjellsit rajonal-prishtina
shume instuticione afer.........
internet -kabllovik dy rrjetet-ipko-kujtesaa
vend i qetë me gjelbrim mundesi edhe per biznes (lokale-per shkak shkollave),...
njera banese-pjes , eshte e leshuar me qira tjetren jetojm ne banesat jan kati -përdhese
044541483 ose 049541483
qmimi diskutueshem me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim