leshoj banese 2 dhomshe me qira ne qender

Shitet nga: bajram 10 Mar 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine,nje dhome gjumi banjo korridor shpajz dhe ballkon.
banesa eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen.
banesa gjendet afer teb bankes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim