moler profesional.. ngjyrosje, rinovime etj......

Shitet nga: tahir 15 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: prishtinë
Sipërfaqe: 455 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma etj,
ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike
kemi stafin profesional,,
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
viber +37744 296 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim