moler profesional ngjyrosje , rinovime etj......

Shitet nga: rahir 25 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: pr
Sipërfaqe: 5553 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë....
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim