shitet banes ne prishtina stars

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Dje 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
-shitet banes ne lagjen KALBRI ne prishtina stars 84 m2 kati 5-te
-banesa posedon:
-sallon
-kuzhin
-2dhoma gjumi
-banjo
-shpajz
-qmimi 900 euro per m2

SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banese apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta numra telefoni te poshteshenuar ose ne e-mail adresen tone .

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim