shitet banesa ne kodren e diellit ndertesa e Ing..

Shitet nga: Banesa 22 Krr 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kodren e diellit ndertesa e ingjinieringut me 63m2 renditjen Sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit koridor banjo ballkonin banesa eshte ne objektin e pare dhe eshte e gatshme per banim Cmimi 800e m2 i negociushemBegu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim