shtepi-banesa te ekonomia

Shitet nga: liridon 25 Pri 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: tahir zajmi -kalabira
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
shes 2 banesat me mundesi ndertimi me leje kati dyte qe d.m.th i nxjer po aq m2 sa ka posht me leje te cilat gjenden te
shkolla e mesme ekonomike
shkolla mesme bujqesore
shkolla mesme teknike
shkolla Don Boskoo
shkolla per aftesime profesionale te gjitha afer i ka
përball stacionit kryesor te autobusave
dhe kompanis pastrimi afer ujsjellsin
përball higjieno-teknikës
afër ujsjellsit rajonal-prishtina
shume instuticione afer.........
internet -kabllovik dy rrjetet-ipko-kujtesaa
vend i qetë me gjelbrim mundesi edhe per biznes (lokale-per shkak shkollave),............................
njera banese-pjes , eshte e leshuar me qira tjetren jetojm ne banesat jan kati -përdhese
044541483 ose 049541483
qmimi diskutueshem me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim