*MOLERI & DECOR* Ngjyrosje profesionale 44 296-933

Shitet nga: Tahir 19 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Haxhi Zeka
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
Puna bahet mir dhe pastert
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim