SHES GARAZHEN NE EXDC

Shitet nga: Idriz Qerkezi 04 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES GARAZHEN ne kompleksin EXDC 2 NE Kalabri ,
pasedon kartelen hyrse dhe nen vezhgimin e kamerave. 13.000 i pa diskutushem
Perkthim I shpejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim