Shes shtepiz te druri

Shitet nga: Desidiat Kastrati 10 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ndërtesë montuese
Komuna: Prishtinë
Shes shtepizen e drurit 2me3,5 m cmimi me marveshje
Shtepiza nuk eshte ende e montuar ,eshte e paperdorur pra ekziston mundesia puntort te vin ne lokacionin qe ju deshironi dhe ata e ndertojn sipas nevojave te juve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim