TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA 044 213 036

Shitet nga: Xhabir Jashari Sot 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Japim tenda (shatorra) karrika tavolina me qira per dasma,muzik,koncerte,panaire, syneti si dhe ahengje te ndryshme familjare transporti dhe montimi shpejt mir dhe auto matikisht.
Tendat jan 4x8 5x8 5x10 6x12.Per Info dhe rezervim Ju lutem kontaktoni ne Tel 044 213 036 dhe 049 213 036
NE Facebook TENDA ME QIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim