MOLER....... NGJYROSJE, RINOVIME ETJ,

Shitet nga: moler tafa 17 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 444 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim